KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16144273
nr 1614 4273
Eva Ljungblad, monogramsignerad, Väddö, utanför Simnäs. Olja på duk, 27x37 cm, yttermått inklusive ram: 29x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 april 2024
kl 19:35:29
20/4 08:03:22